Wybierz dom pod Poznaniem i ciesz się:

  • własnym ogrodem
  • większą powierzchnią całkowitą
  • własnym garażem

Dom to miejsce, w którym każdy z nas szuka odpoczynku od codziennych obowiązków i zgiełku otaczającego świata. To miejsce wolne od hałasu i zanieczyszczonego powietrza, gdzie możemy spędzić czas z rodziną, dające energię do podejmowania stojących przed nami wyzwań. Miasto nie oferuje takich miejsc, o czym świadczy fakt, że również jego mieszkańcy kupują dziś domy w miejscowościach obejmujących okolice Poznania.

szeregowiec na przedmieściach

Dlaczego dom szeregowy na przedmieściach?

Taki wybór ma wiele zalet ze względu na doskonałą infrastrukturę pomiędzy stolicą Wielkopolski a otaczającymi ją miejscowościami. Dlatego wybierając domy pod Poznaniem nie musimy obawiać się już długiego czasu dojazdu do pracy czy też konieczności zrezygnowania z uroków życia miejskiego. Przeciwnie, wybór ten ma wiele zalet, których nie sposób przecenić. Oprócz czystego, pozbawionego spalin powietrza daje nam szansę na to, by stać się posiadaczami większej przestrzeni do życia, obejmującej nie tylko budynek, ale także przydomowy ogródek, których nie zapewnią szeregowce w mieście Poznań.

W DST Active Group wychodzimy naprzeciw tym oczekiwaniom, oferując nowoczesne mieszkania, jakich nie oferują inne domy obejmujące Poznań i okolice. Dlatego jeśli poszukując swojego „m” wpisali Państwo w wyszukiwarce hasło „domy szeregowe Poznań”, nasza oferta z pewnością pozytywnie państwa zaskoczy. Oferowane przez nas domy na osiedlu Azaliowym w Kamionkach to doskonała propozycja dla tych z Państwa, którzy poszukują czegoś więcej niż koleje domy szeregowe pod Poznaniem. Ponieważ wybierając lokalizacje dla naszych inwestycji kierujemy się potrzebami naszych klientów, możecie być Państwo pewni, że domy budowane w wybranych przez nas lokalizacjach pozbawione są wad, którymi obciążony jest Poznań i jego przemysłowe okolice. Malownicza, otoczona lasami miejscowość Kamionki to idealny wybór dla tych z Państwa, którzy chcą cieszyć się urokami zamieszkiwania w wiejskiej okolicy, która będzie położona blisko dużego miasta jakim jest Poznań. Wybierając naszą ofertę zyskujecie Państwo także szereg korzyści jakich nie oferuje żaden dom szeregowy w mieście Poznań.

Twoje korzyści

Oferujemy Państwu połowę dwukondygnacyjnego budynku o powierzchni użytkowej 106 m2 położonego na działce o optymalnej wielkości od 325 do 350 m2. To powierzchnia dzięki której nie będziecie Państwo zmuszeni dokonywać wyboru pomiędzy miejscem parkingowym a przestrzenią domowego wypoczynku. Takiego komfortu nie zyskacie Państwo wybierając szeregowce pod Poznaniem dostępne w innych ofertach. Ponieważ wiemy również, jak ważny dla naszych Klientów jest każdy dodatkowy metr powierzchni użytkowej, nasze domy projektujemy tak, by była ona jak największa. Dlatego w DST Active Group oferujemy domy o powierzchni ponad 100m2 w cenie, jakiej nie oferują deweloperzy sprzedający domy szeregowe na terenie obejmującym okolice Poznania.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że wybór miejsca zamieszkania jest ważny zarówno ze względu na naszą teraźniejszość, jak również przyszłość. Dlatego wybierając dom pod Poznaniem dostępny w naszej ofercie macie Państwo pewność, że dokonujecie zakupu nieruchomości w spokojnej miejscowości o doskonale rozwiniętej infrastrukturze. Taki wybór to gwarancja bezpieczeństwa dla Państwa dzieci i wnuków, których nie dają inne domy szeregowe pod Poznaniem. Dostępne w naszej ofercie domy pod Poznaniem to również świetne rozwiązanie dla pracujących w mieście, którzy korzystając z położonej w bliskiej odległości autostrady i drogi ekspresowej unikną stania w długich i męczących korkach samochodowych. To gwarancja szybkiego powrotu do domu przekładająca się na czas dla bliskich, który stracą Państwo wybierając szeregowce w mieście Poznań. Takiego komfortu nie mogą zaoferować Państwu inni deweloperzy, dla których domy obejmujące Poznań i okolice oznaczają znacznie większą odległość od stolicy Wielkopolski.

Nasza oferta to również znakomita alternatywa dla tych z Państwa, którzy obawiając się kosztów zastanawiają się czy lepszym wyborem nie byłby położony w centrum dom szeregowy. Poznań, o czym przekonują się nasi klienci, oznacza jednak nie tylko konieczność wyboru mniejszego metrażu, ale również większe koszty utrzymania. W DST Active Group doskonale to rozumiemy, dlatego zamiast stawiać kolejne szeregowce pod Poznaniem wolimy budować energooszczędne domy rozwijając okolice Poznania.

Wierzymy, że przestrzeń, w której żyjemy ma bezpośredni wpływ na jakość naszego życia. Dlatego proponujemy Państwu piękne domy jednorodzinne na przedmieściach, których standardu nie spełniają dziś żadne domy szeregowe. Okolice Poznania, co zobaczycie Państwo umawiając się na prezentację osiedla Azaliowe-Kamionki, nie muszą ograniczać się do wąskich przestrzeni mieszkalnych otoczonych namiastką ogródka. Nasza propozycja to również znacznie więcej niż ciasne i głośne domy szeregowe, których pełny jest Poznań.

Bezpieczne osiedle?

  • ogrodzenie
  • ogrodzenie
  • ochrona
  • ochrona

Skontaktuj
się z nami

Zobacz pełną treść zgodyWyrażam zgodę na przetwarzanie, przez DST Active Group Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą ul. Garbary 71/105 61-758 Poznań oraz współadministratorów danych osobowych współpracujących z DST Active Group Sp. z o.o. Sp. K., moich danych osobowych zawartych w przedmiotowym formularzu w celach marketingowych. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest DST Active Group Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą ul. Garbary 71/105 61-758 Poznań. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu marketingowym na podstawie art. 6 ust. 1 lit a) RODO. Współadministratorami danych osobowych będą podmioty współpracujące z DST Active Group Sp. z o.o. Sp. K. Pani/ Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu wycofania zgody na ich przetwarzanie. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania a także prawo do przenoszenia danych. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do GIODO, gdy uzasadnione jest podejrzenie, iż udostępnione dane osobowe przetwarzane są niezgodnie z RODO. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.
Zobacz pełną treść zgodyWyrażam zgodę na otrzymywanie od DST Active Group Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą ul. Garbary 71/105 61-758 Poznań (Administrator Danych Osobowych) oraz współadministratorów współpracujących w ramach grupy kapitałowej, informacji handlowej i materiałów promocyjnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Zaznacz, jeśli możemy skontaktować się z Tobą mailowo.
Zobacz pełną treść zgodyWyrażam zgodę na używanie przez DST Active Group Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą ul. Garbary 71/105 61-758 Poznań oraz współadministratorów współpracujących w ramach grupy kapitałowej, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawo telekomunikacyjne, na udostępniony numer telefonu.
Zaznacz, jeśli możemy do Ciebie zadzwonić.


Dane
kontaktowe

DST Active Group Sp.  z o.o. Sp. k.
ul.Garbary 71/105
61-758 Poznań

NIP: 6172204826
KRS: 0000507088
REGON: 301732150

  • phone+48 508 269 303
  • mailsprzedaz@dstactivegroup.pl