Zamieszkaj w Kamionkach pod Poznaniem

Oferta DST Active Group to doskonała propozycja dla tych z Państwa, którzy rozważają zakup mieszkania pod Poznaniem oraz tych, którym fraza „mieszkania z ogródkiem Poznań” kojarzy się wyłącznie z ofertami zakupu niewielkich i drogich nieruchomości. W miejscowości Kamionki oferujemy mieszkania z ogrodem, których przewagą jest nie tylko wysoki standard wykończenia, ale również atrakcyjna cena zakupu, która nie obciąży nadmiernie Państwa budżetu. Niepodważalnym atutem naszej oferty jest również szereg korzyści, których nie da Państwu również żadna oferta mieszkania obejmująca okolice Poznania.


rzut naszego szeregowca

DOM

  • własny ogród
  • przestronny taras
  • cisza i spokój
  • ponad 100 m2 przestrzeni domu

MIESZKANIE

  • brak ogrodu
  • wąski balkon
  • hałas i spaliny
  • ok. 60 m2 przestrzeni mieszkania
mieszkania kamionki

Twoja przestrzeń. Twój spokój.

Zaletą mieszkania na osiedlu Kamionki-Azaliowe jest nie tylko niemal dwukrotnie większa od standardowego mieszkania przestrzeń użytkowa domu, ale również możliwość odpoczynku we własnym ogrodzie. To gwarancja cichej i przyjaznej przestrzeni, wolnej od hałasu wiecznych remontów przeprowadzanych przez sąsiadów i wnikających do wnętrza budynku spalin samochodowych. Przewaga naszych domów nad standardowymi mieszkaniami ma również wymiar praktyczny, pozwalający uniknąć stresujących i zabierających czas sytuacji. Wielu z Państwa pewnie nie raz zastanawiało się ile czasu zajmie im znalezienie miejsca parkingowego pod blokiem lub zwyczajnie dotarcie do własnego mieszkania. Okolice Poznania pozwalają rozwiązać te problemy, ponieważ oferują większą przestrzeń użytkową. Wybierając oferowane przez nas domy w Kamionkach zyskacie Państwo przestrzeń działki, na której znajdzie się również miejsce do zaparkowania Państwa pojazdu.


mieszkania kamionki

Dom bliżej natury

Mamy również dobrą informację dla tych z Państwa, którym odpoczynek na świeżym powietrzu kojarzył się do tej pory wyłącznie z hałasem zatłoczonego parku i koniecznością opuszczenia własnego mieszkania. Kamionki-Azaliowe to dla Państwa gwarancja bezpiecznego wypoczynku, którym będą mogli się Państwo cieszyć w prywatnej przestrzeni przydomowego ogrodu lub pieszych wędrówek wśród okalających miejscowość pól uprawnych.


okolice poznania

Kamionki-Azaliowe. Twój nowy dom pod Poznaniem

Mamy również dobrą informację dla tych z Państwa, którym odpoczynek na świeżym powietrzu kojarzył się do tej pory wyłącznie z hałasem zatłoczonego parku i koniecznością opuszczenia własnego mieszkania. Kamionki-Azaliowe to dla Państwa gwarancja bezpiecznego wypoczynku, którym będą mogli się Państwo cieszyć w prywatnej przestrzeni przydomowego ogrodu lub pieszych wędrówek wśród okalających miejscowość pól uprawnych.

Jesteśmy przekonani, że kiedy zobaczycie Państwo perspektywy jakie dają Kamionki, mieszkania z naszej oferty staną się Państwa nowym adresem zamieszkania.

Skontaktuj
się z nami

Zobacz pełną treść zgodyWyrażam zgodę na przetwarzanie, przez DST Active Group Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą ul. Garbary 71/105 61-758 Poznań oraz współadministratorów danych osobowych współpracujących z DST Active Group Sp. z o.o. Sp. K., moich danych osobowych zawartych w przedmiotowym formularzu w celach marketingowych. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest DST Active Group Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą ul. Garbary 71/105 61-758 Poznań. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu marketingowym na podstawie art. 6 ust. 1 lit a) RODO. Współadministratorami danych osobowych będą podmioty współpracujące z DST Active Group Sp. z o.o. Sp. K. Pani/ Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu wycofania zgody na ich przetwarzanie. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania a także prawo do przenoszenia danych. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do GIODO, gdy uzasadnione jest podejrzenie, iż udostępnione dane osobowe przetwarzane są niezgodnie z RODO. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.
Zobacz pełną treść zgodyWyrażam zgodę na otrzymywanie od DST Active Group Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą ul. Garbary 71/105 61-758 Poznań (Administrator Danych Osobowych) oraz współadministratorów współpracujących w ramach grupy kapitałowej, informacji handlowej i materiałów promocyjnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Zaznacz, jeśli możemy skontaktować się z Tobą mailowo.
Zobacz pełną treść zgodyWyrażam zgodę na używanie przez DST Active Group Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą ul. Garbary 71/105 61-758 Poznań oraz współadministratorów współpracujących w ramach grupy kapitałowej, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawo telekomunikacyjne, na udostępniony numer telefonu.
Zaznacz, jeśli możemy do Ciebie zadzwonić.


Dane
kontaktowe

DST Active Group Sp.  z o.o. Sp. k.
ul.Garbary 71/105
61-758 Poznań

NIP: 6172204826
KRS: 0000507088
REGON: 301732150

  • phone+48 508 269 303
  • mailsprzedaz@dstactivegroup.pl