Poznaj Azaliowe – Twój dom w cenie mieszkania

DST Active Group proponuje Państwu domy w miejscowości Robakowo, oddalonej zaledwie 15 km od centrum Poznania. Nasza oferta to przestronny, kompleksowo wykończony budynek gwarantujący Państwu bardzo atrakcyjną cenę mieszkania w przeliczeniu na metr kwadratowy przy zachowaniu najwyższego standardu wykończenia, któremu nie dorównują budowane w gminie Robakowo szeregowce innych deweloperów. Dodatkowo w cenę zakupu nieruchomości wliczona jest rozbudowana gwarancja na poszczególne elementy (więcej informacji poniżej), która sprawia, że Robakowo koło Poznania stanowią doskonałą alternatywę dla zakupu znacznie mniejszych nieruchomości w centrum miasta. Azaliowe-Robakowo to domy wykonane w standardzie budynków energooszczędnych, pozwalających w sposób znaczący obniżyć koszty codziennej eksploatacji.

rzut naszego szeregowca

Ty decydujesz

Oferujemy m. in. możliwość wykonania dowolnej aranżacji ścianek wewnętrznych na parterze bez dodatkowych dopłat. Dlatego wybierając naszą ofertę macie Państwo pewność, że kupujecie Państwo indywidualnie skonfigurowany, dopasowany do Państwa potrzeb dom. Robakowo-Azaliowe staje się w ten sposób doskonała propozycją rodzinnego domu, umożliwiającym wygospodarowanie wystarczającej przestrzeni dla każdego z domowników. Dla tych z Państwa, którzy chcieliby skorzystać z naszego doświadczenia w projektowaniu wnętrz budynków proponujemy niżej kilka dostępnych projektów aranżacji wnętrza, które będą mogli Państwo urządzić według własnych upodobań:

Parter o pow. użytkowej 53 m2 (mogą wystąpić drobne różnice w m2 zależności od ilości ścian)

 • niezależna kuchnia, salon, sypialnia i łazienka
 • pokój dzienny z aneksem, sypialnia i łazienka
 • pokój dzienny z aneksem, 2 sypialnie, łazienka
 • pokój dzienny, niezależna kuchnia, duża łazienka

Poddasze o pow. całkowitej 53m2 (mogą wystąpić drobne różnice w m2 w zależności od ilości ścian)

 • druga łazienka, dwa lub trzy dodatkowe pokoje
 • druga łazienka, dodatkowy pokój otwarty
 • garderoba, pokój otwarty

dom w robakowie
osiedle azaliowe

Standard Twojej nieruchmości

Azaliowe-Robakowo to domki gwarantujące Państwu bezpieczeństwo zakupu, ponieważ nasze inwestycje spełniają wszelkiego rodzaju standardy stawiane budynkom mieszkalnym. Do każdego z oferowanych przez nas domów przynależy działka o optymalnej powierzchni od 260 do 390 m2. Duża przestrzeń ogrodu gwarantuje Państwu, że Robakowo koło Poznania staną się z pewnością ulubionym adresem wielu spotkań rodzinnych i towarzyskich, a także pierwszych zabaw Państwa dzieci i wnuków. To tylko jeden z atutów nieruchomości oferowanych przez nas na osiedlu Azaliowe-Robakowo.

Dom, który Państwu proponujemy wyposażony został w szereg dodatków, które w naszej ofercie wliczone są w koszt zakupu nieruchomości. Obejmują one takie elementy wyposażenia jak:

 • okna plastikowe, okleinowane w kolorze złotego dębu z potrójnymi szybami, stosowane w domach pasywnych oraz energooszczędnych.Pięciokomorowe ramy okienne.
 • rolety Integro pod kolor okien, zewnętrzne – nie powodują utraty cennego ciepła z wnętrza budynku. Zwijacze umieszczone po stronie klamek, przy oknie tarasowym silnik i sterowanie elektryczne
 • pod oknami, drzwiami tarasowymi, oraz drzwiami wejściowymi znajdują się dedykowane wkładki styrodurowe firmy VEKA eliminujące tzw. mostki termiczne, czyli utratę ciepła.
 • instalacja CO/CWU produkcji niemieckiej firmy TECE.
 • dla dodatkowej oszczędności miejsca, oraz poprawy ustawności pomieszczeń; ogrzewanie podłogowe z serii TECEfloor w wiatrołapie, holu i łazience na parterze. W łazience oprócz ogrzewania podłogowego dodatkowo grzejnik drabinkowy niemieckiej firmy CERMI. W pozostałych pomieszczeniach również grzejniki CERMI.
 • ocieplenie elewacji budynku ze styropianu grubości 15cm
 • fundamenty ocieplone styrodurem
 • 50 punktów elektrycznych (z osprzętem) do dowolnego rozmieszczenia w budynku wliczone w cenę zakupu domu
 • parapety wewnętrzne z konglomeratu grubości 3cm w kolorze botticino
 • ocieplenie sufitu wełną mineralną grubości 10cm
 • zbiornik bezodpływowy betonowy o pojemności 5m3,
 • ściany podwójnie szpachlowane pomalowane farbą gruntującą na biało
 • komin systemowy firmy Connect przystosowany do montażu kominka- opcja dodatkowo płatna
 • dachówka cementowa z 30letnią gwarancją niemieckiej firmy BRAAS
 • piec gazowy dwufunkcyjny z zamkniętą komorą spalania marki BERETTA
 • w kuchni podejście pod płytę elektryczną i gazową – opcja dodatkowa
 • instalacja RTV i internetowa (wewnątrz budynku)
 • daszek z konstrukcji drewnianej z dachówką cementową w kolorze grafitowym nad wejściem do budynku

W cenę zakupu wliczony jest również szereg udogodnień związanych z zagospodarowaniem terenu wokół domu, obejmujący:

 • Dojście do domu, taras z tyłu budynku, 2 miejsca postojowe na samochód. Całość ułożona dla wzmocnienia na betonie podkładowo-wyrównawczym.
 • Taras o powierzchni około 12 m2, głęboko zadaszony.
 • Ogrodzenie frontowe z bramą i furtką wykonane z metalu w kolorze czarnym, wzór modena.
 • Pozostała część ogrodzenia terenu wykonana z zielonej siatki powlekanej. Opaska z opornika wokół budynku.
 • Grunt wyrównany.

Twoje korzyści i oszczędności z domu w Robakowie

Azaliowe-Robakowo to domy na kompleksowo wykończonym osiedlu, pozwalające zaoszczędzić czas i pieniądze związane z tymi elementami wykończenia domu, za które musieliby Państwo zapłacić dodatkowo, wybierając oferowane w gminie Robakowo szeregowce. Wybór proponowanej przez nas lokalizacji to również szereg udogodnień w jakie dzięki rozbudowanej infrastrukturze oferuje samo Robakowo.

Robakowo koło Poznania to miejscowość gwarantująca dostęp do wielu produktów regionalnych, obejmujących między innymi świeże warzywa i owoce z pobliskich pól i sadów. Pozwolą one docenić zarówno korzyści zdrowotne związane z mieszkaniem w czystej, pozbawionej zanieczyszczeń okolicy, jak również dostęp do produktów naturalnych, podnoszących jakość naszego życia.

Spośród atrakcji miejscowości będą mogli skorzystać Ci z Państwa, dla których przestrzeń aktywności to nie tylko własne ogrody i domy. Robakowo oferuje szereg miejsc o charakterze rekreacyjnym, takie jak łowiska, baseny, siłownie czy korty do squasha, z których skorzystają z pewnością miłośnicy aktywnego wypoczynku. Urodę domków znajdujących się na osiedlu Azaliowym podkreślają okalające Robakowo lasy i położone na wzniesieniach pola uprawne, których urok docenią amatorzy wycieczek rowerowych i pieszych wędrówek. Bliskość szkół i przedszkoli będzie natomiast udogodnieniem dla wielu rodziców. W połączeniu ze znakomicie rozwiniętą infrastrukturą komunikacyjną Azaliowe-Robakowo to idealna propozycja dla osób pracujących w Poznaniu, które z domu do Poznania dotrą w około 10 minut.

Wybierając dom w miasteczku Robakowo dostępny w ofercie DST Active Group kupujecie Państwo dom z ogrodem w cenie mieszkania o powierzchni około 60m2. Oprócz większej przestrzeni zyskujecie Państwo nie tylko prywatną strefę relaksu, ale również bezpieczne miejsce zabaw Państwa dzieci i wnuków. Domy na sprzedaż w miejscowości Robakowo, nabywacie państwo bezpośrednio od dewelopera, nie ponosząc kosztów prowizji pobieranych przez pośredników oraz 2% podatku PCC. W przypadku osiedla Azaliowe-Robakowo dom możecie Państwo nabyć korzystając z programu MdM, a my zapewnimy Państwu niezbędną pomoc w uzyskaniu kredytu oraz sprzedaży Państwa wcześniejszych nieruchomości.

Zachęcamy Państwa do kontaktu z nami i umawiania się na prezentacje.
Kontakt:
Biuro sprzedaży: nr tel. 505 389 082

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.