Poznaj Azaliowe – Twój dom w cenie mieszkania

DST Active Group proponuje Państwu domy w miejscowości Szczytniki, oddalonej zaledwie 10 km od centrum Poznania. Nasza oferta to przestronny, kompleksowo wykończony budynek gwarantujący Państwu bardzo atrakcyjną cenę mieszkania w przeliczeniu na metr kwadratowy przy zachowaniu najwyższego standardu wykończenia, któremu nie dorównują budowane w gminie Szczytniki szeregowce innych deweloperów. Dodatkowo w cenę zakupu nieruchomości wliczona jest rozbudowana gwarancja na poszczególne elementy (więcej informacji poniżej), która sprawia, że Szczytniki koło Poznania stanowią doskonałą alternatywę dla zakupu znacznie mniejszych nieruchomości w centrum miasta. Azaliowe-Szczytniki to domy wykonane w standardzie budynków energooszczędnych, pozwalających w sposób znaczący obniżyć koszty codziennej eksploatacji.

rzut naszego szeregowca

Ty decydujesz

Oferujemy m. in. możliwość wykonania dowolnej aranżacji ścianek wewnętrznych na parterze bez dodatkowych dopłat. Dlatego wybierając naszą ofertę macie Państwo pewność, że kupujecie Państwo indywidualnie skonfigurowany, dopasowany do Państwa potrzeb dom. Szczytniki-Azaliowe staje się w ten sposób doskonała propozycją rodzinnego domu, umożliwiającym wygospodarowanie wystarczającej przestrzeni dla każdego z domowników. Dla tych z Państwa, którzy chcieliby skorzystać z naszego doświadczenia w projektowaniu wnętrz budynków proponujemy niżej kilka dostępnych projektów aranżacji wnętrza, które będą mogli Państwo urządzić według własnych upodobań:

Parter o pow. użytkowej 53 m2 (mogą wystąpić drobne różnice w m2 zależności od ilości ścian) + 1,7 m2 pomieszczenie gospodarcze/ spiżarnia

 • niezależna kuchnia, salon, sypialnia i łazienka
 • pokój dzienny z aneksem, sypialnia i łazienka
 • pokój dzienny z aneksem, 2 sypialnie, łazienka
 • pokój dzienny, niezależna kuchnia, duża łazienka

Poddasze o pow. całkowitej 53m2 (mogą wystąpić drobne różnice w m2 w zależności od ilości ścian)

 • druga łazienka, dwa lub trzy dodatkowe pokoje
 • druga łazienka, dodatkowy pokój otwarty
 • garderoba, pokój otwarty

dom w szczytnikach
osiedle azaliowe

Standard Twojej nieruchmości

Azaliowe-Szczytniki to domki gwarantujące Państwu bezpieczeństwo zakupu, ponieważ nasze inwestycje spełniają wszelkiego rodzaju standardy stawiane budynkom mieszkalnym. Do każdego z oferowanych przez nas domów przynależy działka o optymalnej powierzchni od 320 do 350 m2. Duża przestrzeń ogrodu gwarantuje Państwu, że Szczytniki koło Poznania staną się z pewnością ulubionym adresem wielu spotkań rodzinnych i towarzyskich, a także pierwszych zabaw Państwa dzieci i wnuków. To tylko jeden z atutów nieruchomości oferowanych przez nas na osiedlu Azaliowe-Szczytniki.

Dom, który Państwu proponujemy wyposażony został w szereg dodatków, które w naszej ofercie wliczone są w koszt zakupu nieruchomości. Obejmują one takie elementy wyposażenia jak:

 • Okleinowane w kolorze złotego dębu pięciokomorowe okna plastikowe z potrójnymi szybami, które ze względu na współczynnik przenikania 0.7/m2 są stosowane w domach energooszczędnych i pasywnych
 • Zewnętrzne rolety Integro w kolorze dopasowanym do ram okiennych, zabezpieczające dom przed utratą cennego ciepła z wnętrza budynku. Wyposażone w zwijacze umieszczone po stronie klamek oraz silnik i sterowanie elektryczne w oknie tarasowym
 • Wkładki styrodurowe pod oknami, drzwiami wejściowymi i tarasowymi eliminujące
  tzw. mostki termiczne powodujące utratę ciepła
 • Nowoczesną instalację CO/CWU renomowanej niemieckiej firmy TECE
 • Ogrzewanie podłogowe TECEfloor w wiatrołapie, przedpokoju i łazience na parterze, pozwalające zoptymalizować ustawność i ilość miejsca w pomieszczeniach. Dla większego komfortu użytkowania łazienka dodatkowo wyposażona jest w grzejnik drabinkowy niemieckiej firmy CERMI, której kaloryfery znajdują się również w pozostałych pomieszczeniach domu
 • Ocieplone styrodurem fundamenty budynku oraz zaizolowane papą posadzki wszystkich pomieszczeń
 • Elewację budynku ocieploną styropianem o grubości 15cm, zabezpieczającą przed utratą cennej energii
 • Wliczone w cenę zakupu domu 50 punktów elektrycznych z osprzętem, których rozmieszczenie możecie Państwo rozplanować według własnych potrzeb
 • Parapety wewnętrzne w kolorze botticino wykonane z konglomeratu o grubości 3cm
 • Sufit ocieplony wysokiej jakości wełną mineralną o grubości 30 cm
 • Podwójnie szpachlowane, pomalowane na biało farbą gruntującą ściany wewnętrzne
 • Bezodpływowy zbiornik betonowy o pojemności 5m3
  Dwufunkcyjny piec gazowy z zamkniętą komorą spalania cenionej niemieckiej marki BERETTA
 • Podejście pod płytę elektryczną i gazową w pomieszczeniu kuchennym
 • Wewnętrzną instalację RTV i sieci internetowej
 • Dach pokryty angobowaną dachówką cementową z 30-letnią gwarancją produkcji renomowanej niemieckiej firmy BRAAS
 • Zadaszenie wejścia do budynku wykonane z konstrukcji drewnianej pokrytej dachówką cementową w kolorze grafitowym
 • Przystosowany do montażu kominka komin systemowy firmy CONNECT (opcja płatna dodatkowo)

W cenę zakupu wliczony jest również szereg udogodnień związanych z zagospodarowaniem terenu wokół domu, obejmujący:

 • Wyłożenie kostką brukową (kolor melanż letni) dojścia do domu i tarasu z tyłu budynku, którą dla wzmocnienia układamy dla Państwa na betonie podkładowo-wyrównawczym. Dodatkowo istnieje możliwość wybrukowania miejsca postojowego na samochód w formie placu postojowego lub jako podłogi wolnostojącego garażu.
 • Głęboko zadaszony taras o powierzchni użytkowej około 12m2
 • Kompletne ogrodzenie posesji obejmujące wykonaną z metalu furtkę i bramę w kolorze czarnym (wzór modena) część frontową oraz pozostałą część płotu wykonaną z zielonej siatki powlekanej
 • Okalającą budynek opaskę z opornika
 • Wyrównanie gruntu na całej powierzchni działki
 • Okalającą budynek opaskę z opornika
 • Wyrównanie gruntu na całej powierzchni działki

Twoje korzyści i oszczędności z domu w Szczytnikach

Azaliowe-Szczytniki to domy na kompleksowo wykończonym osiedlu, pozwalające zaoszczędzić czas i pieniądze związane z tymi elementami wykończenia domu, za które musieliby Państwo zapłacić dodatkowo, wybierając oferowane w gminie Szczytniki szeregowce. Wybór proponowanej przez nas lokalizacji to również szereg udogodnień w jakie dzięki rozbudowanej infrastrukturze oferują same Szczytniki.

Domki dostępne w naszej ofercie znajdują się w niedużej odległości od najpopularniejszych sieci sklepów (TESCO, Dino, Rossmann), co gwarantuje Państwu stały dostęp do potrzebnych na co dzień produktów. Dodatkowo Szczytniki koło Poznania to miejscowość gwarantująca dostęp do wielu produktów regionalnych, obejmujących między innymi świeże warzywa i owoce z pobliskich pól i sadów. Pozwolą one docenić zarówno korzyści zdrowotne związane z mieszkaniem w czystej, pozbawionej zanieczyszczeń okolicy, jak również dostęp do produktów naturalnych, podnoszących jakość naszego życia.

Spośród atrakcji miejscowości będą mogli skorzystać Ci z Państwa, dla których przestrzeń aktywności to nie tylko własne ogrody i domy. Szczytniki oferują szereg miejsc o charakterze rekreacyjnym, takie jak łowiska, baseny, siłownie czy korty do squasha, z których skorzystają z pewnością miłośnicy aktywnego wypoczynku. Urodę domków znajdujących się na osiedlu Azaliowym podkreślają okalające Szczytniki lasy i położone na wzniesieniach pola uprawne, których urok docenią amatorzy wycieczek rowerowych i pieszych wędrówek. Bliskość szkół i przedszkoli będzie natomiast udogodnieniem dla wielu rodziców. W połączeniu ze znakomicie rozwiniętą infrastrukturą komunikacyjną Azaliowe-Szczytniki to idealna propozycja dla osób pracujących w Poznaniu, które z domu do centrum Poznania dotrą w około 10 minut.

Wybierając dom w miasteczku Szczytniki dostępny w ofercie DST Active Group kupujecie Państwo dom z ogrodem w cenie mieszkania o powierzchni około 60m2. Oprócz większej przestrzeni zyskujecie Państwo nie tylko prywatną strefę relaksu, ale również bezpieczne miejsce zabaw Państwa dzieci i wnuków. Domy na sprzedaż w miejscowości Szczytniki, nabywacie państwo bezpośrednio od dewelopera, nie ponosząc kosztów prowizji pobieranych przez pośredników oraz 2% podatku PCC. W przypadku osiedla Azaliowe-Szczytniki dom możecie Państwo nabyć korzystając z programu MdM, a my zapewnimy Państwu niezbędną pomoc w uzyskaniu kredytu oraz sprzedaży Państwa wcześniejszych nieruchomości.

Zachęcamy Państwa do kontaktu z nami i umawiania się na prezentacje.
Kontakt:
Biuro sprzedaży: nr tel. 505 389 082

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.